Workshops individueel

 

   CURSUS JAPANSE BLOM-IMPRESSIES

Dit voorjaar deelt Diny Blom in 2 x 2 avonden  haar passie en liefde voor Japan. Al vanaf 1985 komt ze er regelmatig en deelt dan het leven daar met Blomatelier studenten die vrienden zijn geworden. 

.8 Maart Geinspireerd door de Ikebana, de kunst van het weglaten  gaan we aan de slag met een speciale klemtechniek om voorjaarstakken en tulpen.

29 Maart. Japan is beroemd om haar prachtige kimono’s. Beïnvloed hierdoor gaan we een weefcreatie maken met zijde, wol en bijzondere plantaardige materialen.

19 April. Tuinauteur en reisleidster Hanneke van Dijk van www.gardentour.nl geeft een presentatie over Japanse tuinen en planten. Tevens maken we onder leiding van Diny echte maki sushi hapjes.

24 Mei Japan kent een rijke traditie van werken met papier, zoals inpakken en vouwen. We gaan bladeren vouwen en bloemen erin verpakken.Sogetsu Ikebana-docent Rita van der Werf toont samen met Diny inspirerende bladvormen. Ook de kraanvogel komt vanavond langs.

CURSUS A. 8 Maart – 29 Maart CURSUS B. 19 April – 24 Mei.

Op: donderdagavond van 19.30 – 21.30 uur,

Kosten: per cursus van 2 avonden   € 80,- all-in – 4 avonden  € 150.– all – inn

Aanmelding via diny@blomatelier.nl of telefonisch: 06-53 93 96 99
Cursuslocatie: Ernst Baas Hoveniers Henegouwerweg 113 Waddinxveen. Ruime parkeergelegenheid en op aanvraag   Blomtaxi vanaf station Gouda -centrum..